Yeşilova Sağlıklı Yaşam Kulübü Uludağ Eteklerinde

Yeşilova Holding Sağlıklı Yaşam Kulübü, beşinci doğa yürüyüşünü tüm şirketlerden çalışanların katılımıyla Uludağ’ın eteklerinde gerçekleştirdi.

Bursa’nın en güzel ve şirin yerlerinden biri olan Süleymaniye Mahallesi Mesire Alanı’ndan yürüyüşe başlayan Yeşilova Holding çalışanları, yazdan kalma güneşli ve güzel bir havada, oksijen deposu olarak bilinen Uludağ’ın eteklerinde yaklaşık 10 km.’lik bir mesafede yürüyüş yapma fırsatı buldu.

Doğanın tadını doyasıya çıkaran yürüyüş ekibi, yürüyüş esnasında birbirleriyle bol bol sohbet etme imkânı bulurken, öğle molasında yenen kumanyaların ardından hazırlayıp pişirdikleri kestanelerin de tadına baktılar. Yemek molasından sonra artık geleneksel hale gelen ödüllü dart yarışması ile sürpriz hediyeler yeni sahiplerini bulurken, yeşilin merkezinde yapılan Tibet’in beş hareketi ile yürüyüş ekibi üzerlerindeki yorgunluğu atıp, enerjilerini tazelemiş oldu. 

Kimi zaman düz kimi zaman engebeli bir arazide gerçekleşen ve oldukça renkli görüntülere sahne olan yürüyüş, Kent Gönüllüleri Gençlik Kampı’nın bulunduğu alanda noktalandı.

Paylaş