Yeşilova Gönüllüleri Adımlarını Çocuklar İçin Attı

Sosyal sorumluluk projeleriyle çevre ve eğitim konusundaki destekleriyle çalışmalarını sürdüren Yeşilova Holding, annesi ya da babası hayatta olmayan başarılı çocukların eğitimine katkı sağlamak adına 'Darüşşafaka Cemiyeti-Söz Konusu Eğitimse Yardıma Koşarız' projesi kapsamında 43. İstanbul Maratonu'na katıldı.

Alüminyumdaki tecrübesinin yanı sıra gerçekleştirdiği sosyal sorumluluk projeleriyle de adından söz ettiren Yeşilova Holding, Darüşşafaka Cemiyeti adına bu yıl da N Kolay 43. İstanbul Maratonu’na katıldı. 2019 senesinde topladıkları bağışlarla çocuklara umut olan Yeşilova Gönüllüleri bu yıl da adımlarını iyilik için atarak bağışlarını topladı.

Cem Kahramanoğlu, Gülcan Kaymaraz, Halit Yılmaz, İrem Sapmaz, Serkan Kara ve Zuhal Gedikli’nin katılım sağladığı ve 3 farklı kategoride gerçekleştirilen dünyada iki kıta arasında koşulan tek maraton olma özelliğine sahip İstanbul Maratonu'nda Yeşilova Gönüllüleri, 8 kilometrelik parkurda ‘Darüşşafaka Cemiyeti’ adına koşarak adımlarına anlam kazandırdı.

Paylaş