İletişiminiz Kadarsınız | Haluk Gürgen | TEDxIstanbul

This talk was given at a local TEDx event, produced independently of the TED Conferences. Prof. Dr. Haluk Gürgen, nedeni ne olursa olsun ötekileştirmenin değil birbirimizi anlamanın önemine dikkat çekerken, iletişimimizin bizim nasıl var olduğumuzla ilgili bir tarz meselesi olduğunu hatırlatıyor.

Prof. Dr. Haluk Gürgen / BAU Öğretim Görevlisi 1977 yılında Eskişehir Anadolu Üniversitesi İletişim Bilimleri Fakültesi'nde akademik yaşamına başlayan Haluk Gürgen, 2006 yılına kadar bu fakültede iletişim, reklamcılık ve halkla ilişkiler alanlarında çeşitli dersler verdi, araştırma ve çeşitli projeler gerçekleştirdi, kitaplar, makaleleler yazdı ve iletişim sektöründe danışmanlık, eğitim ve çeşitli çalışmalar gerçekleştirdi, yöneticilik yaptı, yüzlerce ve her biri bugün çeşitli üniversitelerde ve iletişim sektöründe çalışan çok sevgili öğrencilerinin yetişmesine katkıda bulundu.

2006 yılında İstanbul'a yerleşti ve Bahçeşehir Üniversitesi İletişim fakültesi'nde 7.5 yıl dekanlık yaptı. Halen aynı fakültede öğretim üyeliği görevini zevkle sürdürüyor.

Paylaş