Friends

Yılların eskitemediği bir klasik olan Friends dizisi Manhattan’da yaşayan 20’li yaşlardaki bir grup arkadaşın hayatını anlatıyor. Başrollerini Jennifer Aniston, Lisa Kudrow, Matthew Perry, Matt LeBlanc, David Schwimmer ve Courteney Cox’un paylaştığı dizi yayın hayatına 1994’te başlıyor.

ABD’nin en çok izlenen yapımlarından birisi olan Friends’in final bölümü için kent meydanlarına kurulan dev ekranlardan izleyiciler veda bölümünü izleme şansı da buldular.

10 yıl boyunca çekimleri süren dizi 1.sezondan 10. sezona kadar izleyicileri aynı zamanda, zaman tünelinde de yolculuğa çıkarıyor. Biz izleyiciler dizide öne çıkan, oyuncuların aralarındaki sıcak dostluk ilişkisine, eğlenceli ve neşeli hayatlarına, iyi ya da kötü anlarında birbirlerine destek oldukları arkadaşlık bağlarına şahit oluyoruz. Bir izleyici ve Friends hayranı olarak diziyi sıkılmadan tekrar tekrar izlemeyi ve oyuncular ile bazen Central Park’te karşılıklı kahve içiyormuş gibi hissetmeyi çok seviyorum. Benim gibi Friends’ten sıkılmayıp tekrar izlemekten bıkmayanlardansanız şu sıralar Netflix’te dizinin eski bölümlerinin tekrar yayında olduğunu söyleyebilirim.

Bonus: Dizinin tüm oyuncularının bir araya geldiği bir saat sürecek senaryosuz özel bir bölüm çekildi. 27 Mayıs’ta HBO’ da yayınlandı.

 

Selin ARSLAN

Yeşilova Holding

İnsan Kaynakları Uzmanı

Tüm Diziler Geri

Paylaş