Canel Otomotiv IZB Wolfsburg Fuarı’nda

Dünyanın dört bir yanındaki otomotiv tedarikçilerini bir araya getiren IZB Wolfsburg Uluslararası Otomotiv Tedarikçileri Fuarı’nda Canel Otomotiv rüzgârı esti.

Alüminyumdan üretilen araç çerçeveleri, port bagajlar, bagaj ve havalandırma kapakları, darbe emicileri, sunrooflar başta olmak üzere ticari ve binek araç sektörüne hizmet veren Canel Otomotiv, fuarda binek araçlara yönelik ürünlerini sergilerken önemli iş birlikleri de gerçekleştirdi.

16-18 Ekim tarihleri arasında Almanya’nın Wolfsburg şehrinde gerçekleşen fuara Canel Otomotiv adına Yeşilova Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ali İhsan Yeşilova, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Yalçın Yeşilova, Genel Müdür Umut Özdeş ve Ticaret Müdürü Anıl Köse katıldı. Toplam 34 ülkeden 830 tedarikçi firmanın, Türkiye’den ise UİB önderliğinde 11 firmanın katılım gösterdiği IZB Wolfsburg’ta otomotiv sektöründeki güncel konular ile ilgili de konferanslar gerçekleştirildi.

Umut Özdeş, ‘‘Bilgi barındıran ürünlerimizle otomotiv sektörüne güç katıyoruz’’

 Bilgi barındıran ürünleri, beklentiyi yükselten hizmetlerle birleştirirken, kalıcı üstünlük sağlamayı amaçladıklarını belirten Canel Otomotiv Genel Müdürü Umut Özdeş: ‘‘IZB Fuarı, sektör temsilcilerinin bir araya geldikleri önemli otomotiv fuarlarından birisidir. Canel olarak, düzenli olarak katılım gösterdiğimiz IZB Fuarı’nın, bu yıl da daha öncekiler gibi başarılı geçtiğini söyleyebilirim. İçinde bulunduğumuz yıllarda otomotivde süregelen temel kabullerin değiştiği bir dönüşümüne şahitlik ediyoruz ve bu değişimde, umut ve endişeyi, fırsat ve riskleri hiç olmadığı kadar keskin ve iç içe yaşıyoruz. Bu hızlı değişimi, sadece sektörün arz yönetimi ve tercihleri değil, aynı zamanda siyasal, politik ve sosyal değişimlerin getirdiği talepler de etkiliyor. Dolayısıyla çok bilinmeyenli yüksek rekabet gerektiren bir ortamda sektörün ortak çözümler için bir araya gelmesi önemli. IZB, bunu sağlayan fuarlardan birisi. Bu vesileyle UIB’e ülke ve şirketlerimize verdiği destekten dolayı da ayrıca teşekkür ediyorum.’’ dedi.

 

 

 

Paylaş