Yeşilovalı Müdürler Mutfakta Hünerlerini Sergiledi

Yeşilova Holding’e bağlı şirket yöneticileri Gastro Akademi’de bir araya geldi. Yoğun çalışma temposunu bir kenara bırakarak mutfakta hünerlerini sergileyen yöneticiler yemek pişirerek streslerini attılar.

Canel Otomotiv, Cansan Alüminyum, Can Alüminyum, Can Metal ve Canray Ulaşım’ın genel müdürleri ve müdürleri yoğun iş hayatından bir süreliğine uzaklaşarak Gastro Akademi’de keyifli bir etkinlikle bir araya geldi. Yeşilova Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Yalçın Yeşilova’nın da aralarında bulunduğu ekip, birbirinden lezzetli yemeklere imza attı. İkişerli gruplar halinde istasyonların başına geçen yöneticiler, iş hayatlarındaki başarılarının yanı sıra mutfakta da bir o kadar başarılı olduklarını kanıtladılar. Ana yemekten tatlıya kadar şeflerinin her adımı titizlikle takip eden ve uygulayan gruplar, yeni teknikler deneyimlerken et pişirmenin sırlarını ve püf noktalarını da öğrenmiş oldular.

Gecenin sonunda en iyi et tabağı ve en iyi tatlı tabağı seçilirken tüm gruplara sertifikaları teslim edildi. Etkinlikte hem yemek pişiren hem de afiyetle kendi pişirdiklerini yiyen yöneticilerimiz bol kahkaha ve mutfak sohbeti eşliğinde özel bir akşama imza attılar.

 

Paylaş