Yeşilovalı Çocuklardan 23 Nisan Mesajı

Bir yılı aşkın süredir ülkemizi etkisi altına alan koronavirüs salgınından dolayı caddeler, meydanlar, okullar boş kalsa da 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayram’ını Yeşilovalı çocuklar aynı coşku ve heyecan ile kutladı.

Yeşilova Holding ve bünyesinde yer alan şirketlerde çalışanların çocuklarının yer aldığı video klipte, Atatürk’ün ulusal egemenlik ve çocuklara ilişkin söylediği sözleri seslendiren çocuklar aynı zamanda 23 Nisan şiirlerini de okudu.

Minik kalplerinde yer alan büyük heyecanı gözler önüne seren videoyu izlemek isterseniz: https://youtu.be/A-kmEibFFcM

Yeşilova’dan Nutuk Hediyesi

Yeşilova Holding, geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın bu yıl evlerinde Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı coşkuyla kutlamaları ve Atatürk’ün tüm dünya çocuklarına armağan ettiği bu bayram için yaşadıklarını, çektiği sıkıntıları ve göstermiş olduğu mücadeleyi fark etmeleri adına ‘Çocuklar için Nutuk’ kitabını hediye etti.

23 Nisan’a Özel Kitap

Geçtiğimiz yıldan bu yana dijital mini kitap çıkaran Yeşilova Holding, bu 23 Nisan’da da çocukları unutmadı. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’na özel olarak hazırlanan mini kitapta, çocukların aileleriyle birlikte hem eğlenebilecekleri hem de farkı yerleri keşfedecekleri müzeler yer alırken, mutfakta keyifli anlar yaşatacak tarifler de bulunuyor.

Kitabı incelemek isterseniz işte linkimiz: http://canli.yesilova.com.tr/upload/doc//2021/04/23.pdf

 

Paylaş