Yeşilova’nın “Etik Hattı” Çalışanlarını Dinliyor

46 yıllık alüminyum tecrübesini “mutlu çalışanlarla, sürdürülebilir bir dünya” hedefiyle birleştiren Yeşilova Holding, çalışanlarının geri bildirimleriyle güçleniyor.

Yeşilova Holding çalışanlarının şirket yöneticileriyle paylaşamadıkları ya da paylaşmak istemedikleri soruları paylaşabilecekleri, iş ortamında gördükleri ve duydukları problemleri işlerini kaybetme korkusu duymadan bildirebilecekleri, anonim olarak bildirimde bulunabilecekleri ‘Etik Hat’ kanalları çalışanlarını dinlemeye devam ediyor. Her zaman için karşılıklı geri bildirimlerle büyümesini sürdüren Yeşilova Holding, oluşturduğu Etik Hat ile de çalışanlarının kişisel verilerinin koruyarak geri bildirimde bulunabilmelerine olanak sunuyor.

ANONİM OLARAK GERİ BİLDİRİMDE BULUNABİLİRSİNİZ

Oluşturulan bu hat sayesinde kurumsal etik değer ve ilkeler ya da yasalara aykırı olduğu düşünülen her durum için etik hat üzerinden bildirimde bulunulabiliyor. Tamamen anonim olarak yapılan geri bildirimlerde hiçbir kişisel bilginin paylaşılması zorunlu tutulmuyor. Etik hat bildirimleri Holding iç denetim birimi tarafından değerlendiriliyor ve kişisel bilgilerin gizlilik esasına uygun şekilde korunuyor. Aynı zamanda kişisel bilgileriniz kurum üst düzey yöneticileriniz de dahil olmak üzere kimse ile paylaşılmıyor.

 

Etik hatta ait bildirimler aşağıdaki kanallardan yapılabiliyor;

  • Web üzerinden (Yeşilova Uygulamaları)
  • E-Mail ile (etikhat@yesilova.com.tr)
  • Telefon ile (533 540 4018 / 224 267 2070-dahili:207)
  • Uygulamalar ile (Whasapp-Telegram / 533 540 4018)
  • Birebir görüşmeler ile (İç Denetim Yöneticisi ile)

Paylaş