Yeşilova Holding'in Kitap Kurtları Bir Araya Geldi

Yeşilova Holding çalışanları bu yıl ilk kez hayata geçirilen kitap kulübünde bir araya geldi. Okumayı ve paylaşmayı seven kulüp üyeleri her ay belirlenen bir kitabı okuyarak yorumlarını paylaşacak, keyifle kahvelerini yudumlarken sohbet etme fırsatı bulacaklar.

İş hayatının haricinde de paylaşmanın, iletişim kurmanın önemine inanarak düzenlenen kitap kulübü etkinlikleri yoğun ilgiyle başladı. Ayda bir kez gerçekleştirilmesi planlanan etkinliklerinin ilki bu ilgiden dolayı iki ayrı günde gerçekleştirildi. Şubat ayının ilk buluşmasında Pınar Eğilmez’in kaleme aldığı Uçan Tabut kitabını yorumlayan kulüp üyeleri, kitap hakkında konuşmanın yanı sıra birbirlerini daha yakından tanıma fırsatı da buldular. Canel Otomotiv, Cansan Alüminyum, Can Alüminyum, Can Metal, Canray Ulaşım ve Holding’den katılım gösteren kulüp üyeleri iş stresini kitap yorumlarıyla atmanın mutluluğunu yaşadı.

İkinci Buluşmanın Kitapları Belli Oldu

Mart ayı için kitap seçiminde birinci grup yine Pınar Eğilmez’den vazgeçmedi ve ikinci kitabı olan “Tanık”ı okumaya karar verdi. İkinci grup ise Turgut Özakman’dan Korkma İnsancık Korkma kitabını okuyacak.

Paylaş