Yeşilova Holding ‘Geleceğe Nefes’ Dedi

Yarım asra yakındır sektör tecrübesi ile alanında fark yaratan çalışmalara imza atan Yeşilova Holding, sosyal sorumluluk projeleriyle de hem dünya hem de toplum adına üzerine düşen görevi yerine getiriyor.

Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından organize edilen ve 81 ilde saat: 11.11’de 11 milyon fidan dikerek geleceğe nefes olmak adına oluşturulan kampanyaya destek veren Yeşilova Holding, Çağlayan Köyü mevkinde fidanlarını toprakla buluşturdu. Yeşilova Holding ve bünyesinde yer alan şirketlerdeki çalışanlar “Geleceğe Nefes” diyerek ektikleri fidanları geleceğe nefes olmak üzere miras bıraktı. Yeşilova Holding’in sosyal sorumluluk projelerini çok önemsediğini dile getiren Kurumsal İletişim Yöneticisi Aysun Alemdaroğlu, “Yeşilova Holding bünyesinde ekip arkadaşlarımızla birlikte ortaya başarılı ve faydalı işler çıkarmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Şirketimiz birçok sosyal sorumluluk projesi çalışmasına imza atıyor ve gerek toplum, gerek çocuk gerekse çevreye ilişkin etkinliklerimiz ile fark yaratmaya çalışıyoruz. Bugün de Tarım ve Orman Bakanlığı'nın önderliğinde fidanlarımızı diktik, arkadaşlarımızla bir arada olarak bu etkinlikte yer almak gerçekten çok önemli. Gelecek nesillerimize daha güzel ve yaşanılabilir bir dünya yaratmak adına bir fayda sağladıysak ne mutlu bizlere” açıklamalarında bulundu.

Yeşilova Holding’in de destekleriyle Guinness Dünya Rekoru'na koşulacak ağaçlandırma seferberliğinde, ‘dünyanın en büyük online fidan diken insan albümü’ rekoruna imza atılması da bekleniyor.

 

 

 

Paylaş