Lobutlar Devrildi, Dostluklar Pekişti

Alüminyum sektöründeki başarılı çalışmalarının yanı sıra çalışanlarına yönelik gerçekleştirdiği sosyal aktiviteleriyle de dikkat çeken Yeşilova Holding ve bünyesindeki şirketlerin katılımlarıyla geleneksel hale gelen bowling turnuvası yoğun ilgi gördü.

23 Ocak ve 30 Ocak tarihlerinde düzenlenen Yeşilova Holding ve bünyesindeki şirketlerin katılımlarıyla geleneksel hale getirilen ‘Yeşilova Holding Şirketler Arası Bowling Turnuvası” keyifli anlara sahne oldu. İki gün boyunca toplam 450 çalışandan oluşan 90 takımın katıldığı turnuvada şirketler kıyasıya yarıştı. İlk gün Cansan Alüminyum, Can Metal, Canray Ulaşım firmalarından oluşan takımlar arasından; Cansan Alüminyum “Gelişim Atölyesi” takımı birinci olurken, “Gölge” takımı ikinci, “5. Pres” takımı ise üçüncü oldu. En isabetli atışları yaparak en yüksek puanı alan Can Metal çalışanı Ümmühan Ergen “En skorer kadın” olurken, Cansan Alüminyum’dan Hamit Akbaş ise “En skorer erkek” ödülünü aldı.

ÇALIŞANLAR ARASI İŞ BİRLİĞİ KATLANARAK BÜYÜYOR

Turnuvanın ilk gününde Cansan Alüminyum ve Can Metal Genel Müdürü Selim Güney, Can Alüminyum Genel Müdürü İbrahim Aydın, Canel Otomotiv Genel Müdürü Umut Özdeş, Canray Ulaşım Genel Müdürü Ramazan Uçar ve Yeşilova Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Yalçın Yeşilova’dan oluşan takım da kıyasıya geçen mücadelede ter döktü. Yarışmadan önce tüm takımlara başarılar dileyen Yalçın Yeşilova, Yeşilova Holding için artık bowling turnuvasının bir gelenek haline geldiğini söyledi.

İKİNCİ GÜNÜN STARTINI NEZİHE YEŞİLOVA VERDİ

Yeşilova Holding Yönetim Kurulu Üyesi Nezihe Yeşilova’nın atışı ile başlayan turnuvanın ikinci ayağında ise; Canel Otomotiv, Can Alüminyum, Holiday Inn Bursa City Centre ve Cansan Alüminyum’dan takımlar yarıştı. Oldukça çekişmeli geçen müsabakada birincilik kupasını Cansan Alüminyum’dan “Canlar Takımı” kaldırırken ikinci olan takım Canel Otomotiv’den “Texas”, üçüncü olan takım ise yine Canel Otomotiv’den “Balın Gücü” oldu. En çok puanı alan kadın yarışmacı ödülünü ise Canel Otomotiv’den Sema Güler alırken, en çok puanı alan erkek yarışmacı ödülünün sahibi de Murat Çolakvermiş oldu.

Paylaş