Holiday Inn Bursa City Centre’ın Güçlü Ekibi Başarıyı Getiriyor

Güvenli Turizm Belgesiyle özellikle pandemi döneminde Bursa’nın en çok tercih eden otellerinden biri olan Holiday Inn Bursa City Centre, başarılı ekipleriyle süreci en etkili şekilde yürütüyor.

Temizlik anlayışıyla Avrupa’daki 300 otel içerisinde en temiz ilk 10 otelden biri olan Holiday Inn Bursa City Centre, Koronavirüs önlemleri kapsamında halihazırdaki hijyen politikalarını en üst düzeye çıkararak bu hassasiyetle konuklarını ağırlamaya devam ediyor. 2020 yılında 3. çeyrek sonunda oda temizliği kategorisinde Avrupa Bölgesi’nde yer alan 300 Holiday Inn markalı otel içerisinde ilk 10'da yer alarak büyük bir başarıya imza attıklarını söyleyen Kat Hizmetleri Müdürü Fidan Mert Karasoy, bu başarıda ekibinin çok büyük bir payı olduğunu söyledi.

Ekibinin çalışma prensibini de dile getiren Karasoy, sözlerine şunları ekledi: “H/K ekibi olarak aslında pandemiden sonra prensip olarak hayatımızda değişen çok fazla bir şey olmadı. Şu an hayatlarımızda büyük bir yer edinen maske, eldiven ve dezenfektan her zaman bizim olmazsa olmazlarımızdandı. Bu dönemde de önceliğimiz ekip olarak her zaman için temiz titiz ve prensipli çalışmak oldu. Bunun karşılığını da misafirlerimizden aldığımız geri dönüşlerle birebir gözlemleme şansını yakaladık. Güler yüzlü, yardımsever ve güçlü bir ekibimiz var. Her birine verdikleri emekten dolayı tek tek teşekkür ediyorum.”

Paylaş