Gençlik Orkestrası “Cimarosa” Bursa’da

Alüminyumdan ürettiği çözümlerle hem yurt içinde hem de yurt dışında başarılı bir ivme yakalayan Yeşilova Holding, sanata verdiği destek ile de adından söz ettiriyor. Holding, son olarak İtalyan Gençlik Orkestrası “Cimarosa”nın Bursa’ya gelmesindeki destekçilerden biri oldu.

44 yıldır alüminyum sektörüne değer katan Yeşilova Holding, gerçekleştirdiği sosyal sorumluluk projelerinin yanında sanata ve sanatçıya da desteklerini sürdürmeye devam ediyor. Son olarak Özel Tan Okulları iş birliği ile İtalyan Gençlik Orkestrası “Cimarosa”yı Bursalı sanatseverlerle buluşturan Yeşilova Holding, misafirlerine müzik dolu bir gece yaşattı. Yeşilova Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ali İhsan Yeşilova ve Yeşilova Holding Yönetim Kurulu Üyesi Nezihe Yeşilova’nın da katılımlarıyla başlayan konser Besteci Francesco Colasanto ile Roberto Maggio’nun şefliğinde gerçekleşti.

Konserin ardından konaklama sponsoru olan Holiday Inn Bursa City Centre’da gala yemeğine katılan orkestra üyeleri Bursa lezzetlerini de deneyimledi.

Paylaş