Doğa Yürüyüşünde Bu Kez Rota Domaniç'ti

Sağlıklı Yaşam Etkinlikleri kapsamında sene içinde 3 kez düzenlenen doğa yürüyüşlerinin son rotası sonbaharın en güzel yürüyüş parkurlarına sahip olan Domaniç oldu. Tüm şirketlerden gelen katılımcılar 10 kilometrelik parkuru başarıyla tamamlayarak Yoga ve Nefes Eğitmeni Nermin Varlı eşliğinde açık havada yoga yaptı. 

Yeşilova Holding’e bağlı tüm şirketlerden katılımın gerçekleştiği doğa yürüyüşü etkinliği sonbaharın en güzel manzaralarını sunan ve oksijen zenginliğiyle adından söz ettiren Domaniç Dağları’nda gerçekleşti. 70 kişilik grup 10 kilometrelik parkur öncesinde Yoga ve Nefes Eğitmeni Nermin Varlı eşliğinde nefes açma eğitimi ile yürüyüşe hazırladı. Cansan Alüminyum Mali İşler Müdürü Serkan Kara’nın önderliğinde başlayan yürüyüş parkurunda katılımcılar sonbaharın gelişiyle ayrı bir güzelliğe bürünen manzaranın keyfini çıkararak fotoğraf çekme fırsatı da yakaladılar.

AÇIK HAVADA YOGA TERAPİSİ

Yürüyüşün ardından yemeklerini yiyen Yeşilovalılar, geleneksel dart yarışmasını da ihmal etmedi. Oldukça çekişmeli geçen müsabakada Cansan Alüminyum Mali İşler Müdürü Serkan Kara ve Can Metal Mali İşler Müdürü Burak Baltacı ilk üçe giren isimlere ödüllerini takdim etti.

Dart yarışmasının ardından açık havada Yoga ve Nefes Eğitmeni Nermin Varlı eşliğinde yoga yapan katılımcılar, doğanın tüm güzelliklerini keşfederek keyifli bir pazar günü geçirdiler.

Paylaş