Çocuklar Diledi, Yeşilovalılar Gerçekleştirdi

LÖSEV iş birliği ile düzenlenen “Dilek Ağacı” projesinde güçlerini birleştiren Yeşilova Holding çalışanları her sene olduğu gibi bu sene de LÖSEVli kardeşlerinin dileklerini gerçeğe dönüştürdü.

Yeni yıl heyecanını iyilikle birleştiren “Dilek Ağacı” projesi bu sene de Yeşilova Holding ve bağlı şirketlerinde hayat buldu. Canel Otomotiv, Cansan Alüminyum, Can Metal, Canray Ulaşım, Can Alüminyum ve Holiday Inn Bursa City Centre’da kurulan yılbaşı ağaçları LÖSEVli miniklerin dilekleriyle süslendi. Ağaçtaki dilekleri gerçeğe çeviren Yeşilova Holding çalışanları yeni yılı iyiliklerle kapatmanın mutluluğunu yaşadı.

EN ÖNEMLİ HEDİYE ‘MUTLULUK DAĞITMAK’

Bugüne kadar birçok sosyal sorumluluk projesini hayata geçirdiklerini söyleyen Yeşilova Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Yalçın Yeşilova, en önemli hediyenin ‘mutluluk dağıtmak’ olduğunu altını çizdi. Yeni yıla anlam katan bu projenin önemini vurgulayan Yeşilova, tüm çalışanlarına göstermiş oldukları duyarlılıktan dolayı teşekkür etti.

Ağaçların altında toplanan hediyeleri tüm lokasyonlardan katılım gösteren temsilcileriyle Bursa LÖSEV Halkla İlişkiler Koordinatörü Aslı Sakarya’ya teslim eden Yeşilovalılar, 200’e yakın hediye alarak minik kardeşlerinin mutluluğu için bir adım atmış oldu.

Paylaş