Butik Pastaya Yeni Tat “Jasmine Patisserie”

Bursa’da butik pastacılığın yeni markası “Jasmine Patisserie” butik pastalarıyla sevdiklerine en özel sürprizi yapmak isteyenlerin tercihi olacak.

Bursa’da alüminyum sektörüyle başarısını kanıtlayan ve bunu Holiday Inn Bursa City Centre markasıyla hizmet sektöründe de gösteren Yeşilova Holding, ‘Jasmine Patisserie’ markasıyla da butik pastacılığa yeni bir tat katıyor. Yeşilova Holding Yönetim Kurulu Üyesi Yasemin Yeşilova’nın önderliğinde, Holiday Inn Bursa City Centre’ın enerjisi, tecrübesi ve deneyimli şefleri tarafından hayata geçen ‘Jasmine Patisserie’ ürünleri eşsiz lezzet ve sunumlarıyla, sevdiklerinizle paylaşacağınız en özel anlarınıza eşlik etmek üzere hazırlanıyor. Doğum günlerinden, özel kutlamalara kadar hayatın unutulmaz karelerini sevdikleriyle paylaşmaları adına butik pastacılığa adım attıklarını anlatan kurucu Yasemin Yeşilova, dileklerin en tatlı sözcüsü olarak “Jasmine Patisserie”yi hayata geçirdiklerini anlattı. Fark yaratmak adına sıradanlıktan uzaklaşılması gerektiğini ifade eden Yeşilova “Artık insanlar doğum günlerinde veya özel günlerinde farklı organizasyonlar gerçekleştiriyorlar ve baktığınızda da bu etkinliklerin gözdesi pastalar oluyor. Büyükten küçüğe herkesin ilgisini sanat eserlerine dönüştürülmüş pastalar çekiyor. İşte bu kapsamda bizler de ‘Jasmine Patisserie’ markasını hayata geçirme kararı aldık. Deneyimli şeflerimiz tarafından ince ince özenle işlenen ve hayalleri gerçeğe dönüştüren pastalar tasarımlarıyla göz doldururken, lezzetiyle damaklarda unutulmaz izler bırakacak.”

TAMAMEN DOĞAL

Son dönemde karşılaşılan koronavirüs salgınıyla birlikte hijyen konusunun daha da önemli olduğuna değinen Yasemin Yeşilova “Güvenli Turizm Sertifikası’na sahip olan otelimiz, Sağlık Bakanlığı’nın iletmiş olduğu koronavirüs önlemlerini sıkı sıkıya uyguluyor. Pastalarımız, otelimizin hijyenik mutfağında tamamen doğal ve sağlıklı yöntemler kullanılarak şekillendiriliyor, size sadece hayallerinizi bize anlatmak kalıyor” ifadelerini kullandı. Sadece instagram üzerinden sipariş aldıklarını aktaran Yasemin Yeşilova “Şu an instagram üzerinde yer alan @jasminepatisserie hesabımızdan hem tasarım pastalarımızı görebilir hem de siparişlerinizi verebilirsiniz. Şeflerimiz sizlerle detaylar görüşerek hayalinizdeki pastayı ortaya çıkarmak adına büyük bir titizlikle çalışıyor. En ince ayrıntıları sizlerle görüşüp, özel günlerinizde unutulmayacak anlarınıza unutulmayacak bir tat da ekliyoruz” açıklamalarında bulundu.

Jasmine Patisserie ürünlerini dilerseniz Kent Meydanı’nda yer alan Holiday Inn Bursa City Centre Otelinden kendiniz teslim alabilir ya da eve teslim seçeneğini kullanabilirsiniz.

Paylaş