Bisiklet Kulübü Üyeleri Ata’ya Saygı İçin Pedalları Çevirdi

Yeşilova Holding Bisiklet Kulübü önderliğinde 10 Kasım Pazar günü bir araya gelen Tofaş, Renault, APTIV ve Martur Bisiklet Kulüpleri Atatürk’e saygı ve sevgilerini tutkunu oldukları bisikletleriyle gösterdiler.

Yeşilova Holding, Tofaş, Renault, APTIV ve Martur’un haricinde Eşpedal, AcilPedal, Pedal 16 kulüplerinin de katılımıyla Nilüfer Atapark’tan yola çıkan 50 kişilik ekip Heykel Atatürk Anıtı’na kadar pedal çevirdi. Tüm Türkiye’de zamanın durduğu 9’u 5 geçe anıt önünde saygı duruşunda bulunan bisikletçiler, Atatürk Anıtı’na karanfiller bırakarak her zaman Atatürk’ün yolundan gideceklerine söz verdiler.

Yeşilova Holding Bisiklet Kulübü’nün üyelerinden olan Serkan Kara, bu önemli günde düzenledikleri organizasyon için şunları söyledi: “Yeşilova Holding Bisiklet Kulübü olarak bugüne kadar pek çok tur düzenledik. Amacımız hiçbir zaman sadece bisiklet sürmek olmadı. Ata’mız söz konusu olunca da bir araya gelerek ölüm yıl dönümünde onu anmak, ona olan özlemimizi ve sevgimizi göstermek istedik. Tofaş, Renault, APTIV ve Martur firmalarının haricide Eşpedal, AcilPedal, Pedal 16 kulüplerinden arkadaşlarımızla bir araya gelerek Ata’mıza saygı için pedalları çevirdik. Her zaman onun bize gösterdiği yolda yürüyecek, onun fikirleriyle yolumuzu aydınlatacağız.”

Paylaş